ZOBACZ NASZE SALE

PRZEDSIĘBIORCZY WYBIERAJĄ NOBEL TOWER!


148

TYLE SPOTKAŃ
odbywa się miesięcznie w salach
Centrum Konferencyjnego Nobel Tower

11

TYLE SAL
Centrum Konferencyjnego Nobel Tower
oddajemy codziennie do Państwa dyspozycji

1260

TYLE OSÓB
korzysta miesięcznie z usług
Centrum Konferencyjnego Nobel Tower


OFERTA

NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA DLA CIEBIE!


CENTRUM KONFERENCYJNE
od 52,00zł netto za godzinę

ABONAMENT
od 621,00 zł netto za miesiąc

PAKIET KONFERENCYJNY
od 79,00zł netto za osobę

CATERING
od 11,90 zł za osobę

OFERTA SPECJALNA


GALERIA


AKTUALNOŚCI

"Jak i gdzie pozyskać finansowanie na projekty innowacyjne i B+R?"


Nobel Tower to idealne miejsce spotkań dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na ciągłym rozwoju. Dobrze wie o tym Konfederacja Lewiatan, która 19 i 20 września 2015 gościła u nas, szkoląc gości w tematyce: "Jak i gdzie pozyskać finansowanie na projekty innowacyjne i B+R?"

GALERIA
20 sierpnia 2015r.

PRZESTRZEŃ BIUROWA - Od projektu do realizacji


W środę, 23 września w Nobel Tower odbyła się konferencja pod nazwą: „Przestrzeń biurowa – od projektu do realizacji”. Spotkanie przeprowadziła firma Virtus Studio, specjalizująca się w organizacji wydarzeń związanych z architekturą i projektowaniem. Tych, których nie było z nami, zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

GALERIA
25 września 2015r.

BIZNES KROK PO KROKU - Mój pierwszy biznes


"BIZNES KROK PO KROKU - Mój pierwszy biznes" to wydarzenie organizowane przez fundację Twoja Inicjatywa. 1 października mieliśmy przyjemność gościć w murach Nobel Tower początkujących przedsiębiorców – podczas warsztatów uczestnicy poznali niezawodne sposoby na prowadzenie własnego biznesu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji na stronie fundacji oraz w poniższej galerii.

GALERIA
07 października 2015r.

W Nobel Tower pomagamy młodym przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła!


30 kwietnia firmy rezydujące przy Inkubatorze Przedsiębiorczości Nobel Tower miały okazję opowiedzieć o sobie oraz poznać innych członków społeczności :) Gościliśmy również specjalistów ze SMART Project, którzy opowiedzieli nam o zarządzaniu projektem, a następnie WINO Piotr Gonciarz - WINO PG opowiedział nam o podróżach i winie.

27 października 2015r.

Konferencja naukowa


W sobotę 24 października br. w Nobel Tower odbyła się konferencja naukowa połączona z obchodami 20-lecia działalności Instytutu Badań Fizykomedycznych (IBF). W ten wyjątkowy dzień, w jednym miejscu, znalazło się wiele znakomitych postaci branży medycznej. Cenną prelekcję na temat nowoczesnych technik wykorzystywanych w medycynie wygłosił Kierownik Katedry Chorób Wewnętrznych i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej Œląskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. zw. dr hab. n. med. dr h.c. Aleksander Sieroń. Jubileuszowa konferencja stała się także doskonałą okazją do poznania nowatorskich rozwiązań w diagnostyce kardiologicznej, o których opowiedział prof. IBF dr n. fiz. Jerzy Janicki, dyrektor i profesor IBF, specjalista w zakresie fizyki jądrowej, elektrokardiologii, magnetobiologii oraz biofizyki. Naukową część wydarzenia zwieńczył wykład na temat wykorzystania stałych i zmiennych pól magnetycznych w zwalczaniu bólu, który przedstawił wieloletni Kierownik Katedry Biofizyki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, prof. zw. dr hab. n. med. dr hab. n. fiz. dr h.c. Feliks Jaroszyk.

GALERIA
28 października 2015r.

Konferencja "Kapitał na rozwój nowe możliwości 2015"


Wprowadzanie do przedsiębiorstw innowacyjnych rozwiązań wymaga inwestycji. O tym jak zdobyć potrzebne na to fundusze można było dowiedzieć się 21 maja w Nobel Tower podczas konferencji "Kapitał na rozwój nowe możliwości 2015"

22 maja 2015r.

W Nobel Tower pomagamy młodym przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła!


Specjalnie dla nich utworzyliśmy comiesięczny cykl spotkań integracyjno-rozwojowych - "Skrzydła dla biznesu w Nobel Tower". Po raz pierwszy - 26 marca - firmy rezydujące przy Inkubatorze Przedsiębiorczości Nobel Tower miały okazję opowiedzieć o sobie oraz poznać innych członków społeczności. Jesteśmy przekonani, że przełoży się to na ich dalszą współpracę, a być może także na zupełnie nowe projekty. Kolejne spotkanie już w kwietniu - tymczasem zapraszamy na relację fotograficzną (Link do galerii) z minionego wydarzenia.

GALERIA
25 kwietnia 2015r.

SKRZYDŁA DLA BIZNESU w Nobel Tower


Zapraszamy na kolejne z cyklu comiesięcznych spotkań integracyjno - rozwojowych w murach Nobel Tower.
Jeśli chcesz, dać się poznać, opowiedzieć innym o Twoim biznesie i uczyć się od ludzi sukcesu, zapraszamy - dołącz do nas!
Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców, osób pragnących założyć działalność gospodarczą oraz ludzi chętnych
do tworzenia nowych projektów i planów rozwoju swoich firm.
Event rozpoczną interaktywne warsztaty biznesowe z zarządzania projektem, po których zaplanowane są krótkie wystąpienia
firm pragnących zaprezentować działalność. Atrakcyjnym punktem będzie degustacja win i kilka słów o kulturze dobrego pokazu.
Tradycyjnie zakończymy Biznesowym Kącikiem Matrymonialnym czyli networking przy kawie i ciastku.

Zabierz więc swoich znajomych i zapisz się już dziś na Skrzydła dla Biznesu w Nobel Tower!

Zapisy i rejestracja: TUTAJ
START: 30.04.2015 godzina 15:00
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

GALERIA
16 kwietnia 2015r.
KONTAKT

ul. Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań

+48 61 8 425 425Tu zapłacisz kartą

platnoscikk
IGS
INDYGO
LEWIATAN
SMART
4STRATEGY
ABRYS
BIOMAKERS
DSC
GetInBank
GOOGLE
HILL KNOWLTON
JAI KUDO
AMBIENT
FRIS
MAN
RUSSEL BEDFORD
TRIUMPH
INICJATYWA