cm003BAMBERSKI DWÓR

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „Bamberski Dwór” przyjmuje pacjentów miasta Poznania od 2003 roku. Związane lokalizacyjnie i nominalnie z dzielnicą Jeżyce stało się rozpoznawalne dla mieszkańców tej części miasta , ale również dla dzielnic sąsiadujących oraz ościennych gmin. Przy ul. Św. Wawrzyńca działało kilkanaście poradni i pracowni specjalistycznych oraz pięć oddziałów chirurgii jednego dnia. Z początkiem roku 2015 placówka zmieniała lokalizację, pozostawszy jednak wierna Jeżycom. Obecnie, przy ulicy J.H. Dąbrowskiego 77a., w budynku „Nobel Tower” na III piętrze, mieszczą się poradnie specjalistyczne realizujące kontrakt z NFZ-tem, gabinety oraz pracownie diagnostyczne. Skupiają one lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz ambulatoryjnym, diagnostów, terapeutów. Pacjenci mogą znaleźć pomoc bezpłatną w ramach ubezpieczenia, mogą również skorzystać z prywatnej porady lekarskiej. W trosce o trafną diagnozę, wczesną profilaktykę oraz dobre efekty leczenia, w placówce dużą wagę przywiązuje się do badań diagnostycznych. Pracownia badań endoskopowych działająca w jej obrębie daje możliwość skorzystania z gastroskopii i kolonoskopii – podstawowych, ale i kluczowych badań przewodu pokarmowego oraz cystoskopii – badania dróg moczowych. Podstawowej diagnostyki dopełniają badania obrazowe USG, doppler duplex. Placówka nie pozostaje obojętna wobec zdrowotnych problemów współczesnego społeczeństwa, utrzymując najwyższy poziom świadczonych usług we wszystkich zakresach, a szczególnie w dziedzinach zajmujących się chorobami cywilizacyjnymi. Zapewnia więc niemal natychmiastowy dostęp do konsultacji gastroenterologicznych, proktologicznych, flebologicznych, czy porad wykwalifikowanego dietetyka. Chcąc zaspokoić bieżące potrzeby pacjentów – „Bamberski Dwór” zadbał o wprowadzenie do swojej oferty innowacyjnych rozwiązań leczenia, zapobiegania oraz poprawiania kondycji zdrowotnej – suplementację dożylną, cechującą się 100% przyswajalnością i dającą w krótkim czasie spektakularne efekty.

Adres strony: www.bamberskidwor.eu, www.facebook.com/pg/bamberskidwor.eu/services

 2018020

Centra Genetyki Medycznej Genesis

Centra Genetyki Medycznej Genesis funkcjonuje na rynku usług medycznych nieprzerwanie od 20 lat. Specjalizujemy się w badaniach genetycznych i poradnictwie genetycznym.

Jesteśmy ekspertami m.in. w:
· Diagnostyce par z niepowodzeniami rozrodu
· Diagnostyce poronień, wad wrodzonych, dystrofii, opóźnień rozwoju oraz autyzmu
· Diagnostyce rzadkich chorób genetycznych
· Diagnostyce nowotworowej

Nasi specjaliści udzielają pacjentom kompleksowej pomocy w obszarze badań genetycznych. Wizyta w poradni to przede wszystkim fachowa konsultacja lekarska, wsparcie merytoryczne po otrzymaniu wyniku oraz zalecenia profilaktyczne. Zespół naszych lekarzy zdobywał i nadal poszerza swoje doświadczenie zawodowe w znanych ośrodkach akademickich i instytutach naukowych w kraju oraz w znakomitych ośrodkach badawczych i klinicznych za granicą. Współpracujemy z licznymi ośrodkami naukowymi krajowymi i zagranicznymi oraz stowarzyszeniami pacjentów i ich rodzin. Każdy pacjent CGM Genesis poza wynikiem badania genetycznego otrzymuje również kartę informacyjną ze szczegółowym opisem. Chcąc dotrzeć do jak najszerszej grupy pacjentów nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, a co za tym idzie ofertę badań.
Wykorzystując zaawansowane technologie i najnowsze odkrycia medycyny, każdego dnia dążymy do tego aby nieustannie się rozwijać stawiając sobie jako wartość nadrzędną zdrowie i życie naszych pacjentów

Adres strony: www.genesis.pl/

cm002DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.
Rocznie DIAGNOSTYKA wykonuje rocznie 80 mln badań dla ponad 15 mln Pacjentów.
Poza standardowymi badaniami, firma stawia na rozwój i popularyzację metod wysoko zaawansowanych.
DIAGNOSTYKA, jako pierwsza sieć laboratoryjna w kraju, uruchomiła własną pracownię badań biologii molekularnej, a od kilku lat rozwija unikalną ofertę diagnostyki autoimmunologicznej, przyczyniając się do zwiększania dostępu Polaków do osiągnięć nowoczesnej medycyny.

Adres strony: www.facebook.com/badania.z.usmiechem, www.diag.pl/pacjent

002aIVITA GINEKOLOGIA I LECZENIE NIEPŁODNOŚCI

IVITA to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Dajemy realną nadzieję na powiększenie rodziny, zapewniamy równe szanse na starcie. Nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów, sukcesywnie pomagają parom zmagającym się z niepłodnością.
W naszej klinice niepłodności znajdziecie nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale przede wszystkim przyjazny, wysoko wykwalifikowany personel – począwszy od pracowników recepcji, po lekarzy, pielęgniarki, psychologów, dietetyków czy fizjoterapeutów. Każda pacjentka, wraz ze swoją rodziną, zostanie w trakcie leczenia i prowadzenia ciąży otoczona przez nas kompleksową, indywidualną opieką. Ogromną wagę przykładamy także do badań prenatalnych, dzięki którym wiele wad dziecka można wyleczyć jeszcze w łonie matki. W naszej klinice pacjenci mają do nich zawsze pełny dostęp.

Adres strony: www.ivita.eu

031aMOTIMED

Motimed to zespół gabinetów lekarskich o szerokim zakresie specjalizacji lekarskich. Koncentrujemy się na kompleksowym leczeniu patologii narządu ruchu i wsparciu pacjentów w szybkim powrocie do pełnej sprawności. Wśród naszych specjalności znajdą Państwo także ginekologię i położnictwo, endokrynologię, leczenie niepłodności, chirurgię ogólną, proktologię, radiologię, ortopedię dziecięcą, rehabilitację i psychologię.

Adres strony: www.facebook.com/GabinetyMotimed

024SHEN MEDYCYNA HOLISTYCZNA

Holistyczne podejście do człowieka, leczenie przyczyn a nie objawów chorób przy pomocy akupunktury, diety i ziół.

Adres strony: www.shen.com.pl

cm001SOLUMED

Dążenie do fizycznego piękna jest głęboko zakorzenione w ludzkiej naturze. Zadowolenie z własnego wyglądu przekłada się na radość życia, poczucie własnej wartości, ułatwia realizację marzeń i celów. Obecnie możliwości chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej są niemal nieograniczone!
Stworzona przez nas klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii 
SOLUMED działa w oparciu o wszechstronnych i doświadczonych fachowców – specjalistów w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii naczyniowej. Dysponujemy sprzętem medycznym na najwyższym światowym poziomie, który gwarantuje skuteczność, bezpieczeństwo i krótki okres rekonwalescencji. W związku z tym oferujemy szeroki zakres zabiegów i operacji, takich jak korekcja nosa, uszu, powiększanie piersi, plastyka brzucha, liposukcja laserowa, przeszczep włosów, zabiegi odmładzające, operacje żylaków, skleroterapię, usuwanie blizn i zmian skórnych oraz wiele innych. Naszym zadaniem jest także korekta niedoskonałości nabytych w wyniku urazów lub chorób.
W trosce o komfort naszych pacjentów staramy się stworzyć atmosferę spokoju, zaufania i dyskrecji, gwarantowaną przez profesjonalną obsługę medyczną i przyjazne wnętrza. Dyskrecję zapewnia także lokalizacja kliniki. Wysoki standard wykonywanych operacji, eliminacja powikłań pozabiegowych, skrócony okresu rekonwalescencji, indywidualne podejście i dążenie do najbardziej naturalnego wyglądu pacjenta to cele, którymi kierujemy się w naszej działalności.
SOLUMED jest kliniką zarządzaną rodzinnie, dlatego zależy nam, by każdy, kto przestąpi nasz próg, czuł się jak w domu. Jeśli Twój wygląd lub jego element stanowi dla Ciebie problem, chcesz coś w sobie zmienić, jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc: przedstawimy możliwości współczesnej medycyny i poszukamy rozwiązań, które dadzą Tobie pełne zadowolenie i samoakceptację. Proces starzenia i zmiany w wyglądzie są nieuniknione, możesz jednak mieć wpływ na ich przebieg. Nie zwlekaj z decyzją!

Adres strony: www.solumed.plwww.facebook.com/Solumed

cm004TRICHOMEDIC

TRICHOMEDIC®    Kinga Estera Jach-Skrzypczak
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA TRYCHOLOGICZNA od 1993 roku.

Analiza, diagnoza, terapie, profilaktyka skóry głowy i włosów bez względu na wiek Pacjenta. Szkolenia i kursy trychologiczne wielopoziomowe - Trychologiczne Centrum Edukacji TCE 

Adres strony: www.trichomedic.com

027VIVRE MOJA APTEKA

VIVRE Moja Apteka to nowoczesna apteka z klimatem, mieszcząca się w budynku Nobel Tower w Poznaniu. Jesteśmy apteką, która niezwykle dynamicznie się rozwija. Szczególny nacisk kładziemy na opiekę farmaceutyczną, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie i sympatie bardzo dużej liczby zadowolonych klientów.  Z każdym miesiącem staramy się poszerzać swój asortyment, zakres usług, a także kształcić nasz personel, aby móc świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu cieszymy się dobrą opinią oraz zaufaniem Naszych Klientów.   Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć takie miejsce, gdzie w komfortowych warunkach, w konkurencyjnych cenach będziecie mogli zakupić leki, suplementy diety, kosmetyki oraz sprzęt medyczny najlepszych firm farmaceutycznych. W naszej aptece czeka na Państwa szeroka gama leków gotowych, duży asortyment kosmetyków i dermokosmetyków oraz leki recepturowe. Polecamy Państwu sprawdzone, wysokiej jakości i skuteczne w działaniu produkty pielęgnacyjne. Zawsze znajdą u nas Państwo miłą, przyjazną, dyskretną atmosferę, a wysoko wykwalifikowany personel jest gotów do udzielenia porad. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie. Zapraszamy do naszego szerokiego grona zadowolonych klientów i życzymy Państwu udanych zakupów w VIVRE Moja Apteka.

Adres strony: www.facebook.com/vivremojaapteka

Szybki kontakt

 

Centrum Zaawansowanych Technologii
sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

Zobacz Nobel Tower w serwisie miejscakonferencyjne.pl

nagroda

ue