Najemcy

023

Bio Rebel

Bio Rebel specjalizuje się w dystrybucji nowatorskich rozwiązań na rynku kosmetycznym. Zajmujemy się obsługą sieci handlowych, działalnością hurtową, budujemy także własną sieć sprzedaży detalicznej.
Doskonale znamy specyfikę i charakter branży kosmetycznej. Pozyskujemy europejskie oraz światowe marki dla naszych Klientów. Posiadamy zaplecze pracowników doświadczonych w handlu międzynarodowym, odpowiedzialnych za sektor europejski oraz globalny, m.in. kontakty z Azją. Tworzymy kompleksową komunikację marketingową marek i wspieramy sieci sprzedaży.
Bio Rebel Sp. z o.o. zatrudnia możliwie najlepszych specjalistów oraz jest stale w bliskiej współpracy z partnerami w celu generowania nadzwyczajnych rezultatów i satysfakcji klienta.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.biorebel.pl

 

 

 

 

022

Lamar-Telecom

Firma Lamar-Telecom specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań komunikacji głosowej. Skupia specjalistów z zakresu zarówno tradycyjnych systemów telekomunikacyjnych, jak również nowoczesnych rozwiązań VoIP. Wartością dodaną jest znajomość platform Call Center, systemów komunikacji bezprzewodowej IP-DECT czy systemów videokonferencji. Ostatecznie pomagamy naszym klientom w optymalizacji i unowocześnianiu komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, co w realny sposób przekłada się na wydajność i efektywność pracy oraz pomagamy usprawnić kanały komunikacji zewnętrznej, co bezpośrednio wiąże się z podniesieniem rentowności.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.lamar-telecom.pl

 

 

 

 

020

Software Forces

Software Forces specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnego oprogramowania do szeroko rozumianej optymalizacji łańcucha dostaw, w tym w szczególności, w zakresie planowania popytu i optymalizacji logistyki. Jednocześnie zapewniamy profesjonalne usługi konsultingowe z wykorzystaniem wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych konsultantów i Partnerów.

Software Forces to Grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, logistyce, szeroko rozumianej sprzedaży i usługach konsultingowych. Jesteśmy entuzjastami innowacyjnych rozwiązań w zakresie optymalizacji i rozwoju biznesu. Wraz z naszymi współpracownikami i partnerami zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście do wszystkich projektów.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.softwareforces.eu

 

 

 

 

 

002

 IVITA ginekologia i leczenie niepłodności

"Nasza misja: stworzenie nowoczesnego, przyjaznego i komfortowego dla pacjentów i ich rodzin miejsca leczenia chorób kobiecych i przywracania płodności"
Postanowiliśmy stworzyć w Poznaniu wyjątkowe miejsce, w którym nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów w zakresie ginekologii i psychologii pozwolą odczuwać radość z nowego istnienia szerokiej grupie pragnących dziecka, a zmagających się z niepłodnością par.
Nasza klinika jest miejsceM gdzie każdy z Państwa zostanie potraktowany indywidualnie .Każda pacjentka, wraz ze swoją rodziną, zostanie w trakcie leczenia i prowadzenia ciąży otoczona przez nas kompleksową, indywidualną opieką. Ogromną wagę przykładamy także do badań prenatalnych, dzięki którym wiele wad dziecka można wyleczyć jeszcze w łonie matki. W naszej klinice pacjenci będą mieli do nich zawsze pełny dostęp.
Wierzymy w nasz projekt. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszej poznańskiej klinice już wkrótce wiele osób będzie cieszyło się zdrowiem i szczęśliwym rodzicielstwem.

 

016

 

 

 

3D WORKSHOP: LIGHT ORIGIN - PRACOWNIA3D

Dobra, komercyjna wizualizacja to kombinacja zaawansowanej technologii, atrakcyjnego pomysłu, perfekcyjnej techniki i pracy, która została w nią włożona. Dla nas to miłość. Kochamy tworzyć wizualizacje. Skontaktuj się z nami, i stwórzmy coś pięknego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na: www.pracownia3d.pl

 

 

 

 

003a

 

Talnet Apps

Talnet Apps to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna. Firma w branży istnieje od 2007 roku i przez ten czas nabyła niezbędne doświadczenie by stać się solidnym partnerem, a jednocześnie konkurentem na rynku technologii internetowych. Tworzymy głównie strony www, aplikacje internetowe i mobilne oraz zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym (pozycjonowanie SEO, marketing szeptany, media społecznościowe, kampanie AdWords) oraz pełną identyfikacją wizualną firm. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą na www.talnet.pl.

 

 

 

 

 

017

 

 

RenderBuzz - Możesz na nas liczyć!

Silna i szybka renderfarma? Zapraszamy 24 godziny, przez 7 dni tygodnia do RenderBuzz!

- Zarządzanie projektami przez WWW lub aplikację mobilną,
- Obsługa wiodących aplikacji 3D i plug-in'ów,
- Wygodne formy płatności za wykorzystane zasoby,
- Możliwość obsługi całych firm - osobne sub-konta dla pracowników,
- FAQ, przewodniki oraz darmowy support!

Pamiętaj, możesz na nas liczyć! www.renderbuzz.com

 

 

 

018

 

Deal3D - Konfiguratory 3D

Deal 3D to bardzo nowoczesna, intuicyjna usługa, która umożliwi Ci szybkie wejście w świat trójwymiarowej konfiguracji i sprzedaży Twoich produktów przez internet. To gotowe rozwiązanie, pozwalające tworzyć strony WWW i sklepy internetowe po brzegi wypełnione produktami, które można konfigurować/personalizować i oglądać pod dowolnym kątem, w pełnym 3D. Nasza technologia pozwala składać dowolny produkt z elementów, zupełnie jak montaż na taśmie produkcyjnej. Dzięki temu elementy te możemy dowolnie wymieniać na inne, a wygląd produktu natychmiast się zmienia. Ty sprzedajesz produkt, klient go wygodnie personalizuje wg swojego gustu - to proste! Jak bardzo?

Dowiedz się więcej na naszej stronie: www.konfiguratory3d.pl

 

 

006b

Pearson IOKI sp. z o.o.

Pearson IOKI to ze­spół zaj­mu­ją­cy się two­rze­niem plat­form i ma­te­ria­łów e-le­ar­nin­go­wych wspie­ra­ją­cych na­ukę ję­zy­ka an­giel­skie­go. Je­ste­śmy czę­ścią gru­py Pe­ar­son – mię­dzy­na­ro­do­wej organi­za­cji z po­nad 200-let­nią hi­sto­rią, co daje nam moż­li­wość pra­cy nad produk­ta­mi o glo­bal­nym za­się­gu, jak i re­al­ne­go kształ­to­wa­nia przy­szło­ści edu­ka­cji na świe­cie. Rozwijamy obecnie trzy duże platformy e-learningowe: MyEnglishLab, New Student Experience i Pearson English Framework, wspierające proces nauczania milionów studentów. Skupiamy się na zapewnieniu użytkownikom najlepszych doświadczeń w toku nauki języka angielskiego. W tym celu, przy użyciu metodyk zwinnych, wykorzystujemy najnowsze technologie.


Więcej o nas:
  ioki.com.pl
Facebook
LinkedIn
Google+

 

007a

Scout Solutions - doradztwo zarządzania

Naszą domeną jest kompleksowe i profesjonalne wsparcie kadr kierowniczych przedsiębiorstw w zakresie zarządzania strategicznego. Na zlecenie naszych klientów zajmujemy się zarówno zarządzaniem wybranymi obszarami biznesowymi, procesami oraz projektami jak i prowadzeniem warsztatów i szkoleń. Pomagamy rozwiązywać problemy w zarządzaniu, eliminując marnotrawstwo, optymalizując operacje i redukując koszty. Pomagamy w identyfikacji nowych obszarów działania, odkrywamy potencjał przedsiębiorstwa, poprawiamy rentowność firmy. Rozwiązujemy problemy z komunikacją w firmie, przeprowadzamy analizę stanu firmy i wprowadzamy sprawdzone metody bazujące na Lean. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, skupiając się na uporządkowaniu podstaw. Jesteśmy na 6 piętrze w pokoju 6.17

 

 

 

008

Summ-IT

summ-it świadczy kompleksowe usługi w obszarze IT. Kompetencje naszej firmy skupiają się na wdrożeniach i utrzymaniu baz danych.

Naszym klientom oferujemy:

  • wsparcie systemów,
  • audyty i optymalizacja baz danych,
  • wsparcie procesów biznesowych poprzez wdrożenia Business Intelligence i Reporting Services,
  • budowania systemów wysokiej dostępności - HA,
  • tworzenie i testowanie planów odtwarzania danych – DR i ITCP,
  • certyfikowane oraz autorskie szkolenia.

Misja summ-it: "To be like a Tenzing Norgay, be sure that our customer achieve a summit."

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę: www.summ-it.pl

 

009

 

 

INDYGO GROUP. Skuteczny marketing outsourcing dla firm

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów marketingu. Tworzymy elastyczne i skuteczne, zewnętrzne działy marketingu. Prowadzimy i koordynujemy różnorodne projekty marketingowe. Marketing outsourcing to już teraźniejszość, a my chcemy tworzyć jego najwyższe standardy.

Odwiedź www.indygogroup.pl i skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

 

 

 

011

 

PowerOn

Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze energetycznym. Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej oraz doradztwem energetycznym na obszarze całej Polski. Nasza firma jest oficjalnym partnerem EDF Polska S.A. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zarządzającej, profesjonalni, doświadczeni doradcy i rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiły nam wypracowanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom dynamicznego rynku. Naszym klientom oferujemy: sprzedaż energii elektrycznej po konkurencyjnych cenach, audyty i optymalizację zużycia energii, kompensację mocy biernej, modernizację układów pomiarowych (TPA), pomiary jakości energii, fotowoltaikę z dofinansowaniem, energooszczędne źródła światła.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę: www.e-poweron.pl

 

 

 

 

012

Kancelaria Adwokacka Jędrzej Niklewicz

Kancelaria Adwokacka Jędrzej Niklewicz specjalizuje się w obsłudze prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem: - prawa kontraktów, - prawa spółek handlowych, - prawa pracy, - prawa administracyjnego. Usługi świadczone są zarówno w ramach stałej obsługi prawnej jak i indywidualnych zleceń. Kancelaria adwokacka reprezentuje Klientów przez sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz urzędami administracji publicznej jak i prowadzi doradztwo dotyczące bieżących zagadnień i problemów prawnych.

Zapraszamy do współpracy: www.kancelaria-niklewicz.pl

 

 

 

013

 

Poznańskie Centrum Diagnostyki Obrazowej

Poznańskie Centrum Diagnostyki Obrazowej to jeden z pierwszych ośrodków, który korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań telemedycznych. Świadczy wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Oferujemy kompleksowy zakres świadczeń i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych proponowanych w medycynie. Nasi Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę z zakresu badań tomograficznych, rentgenowskich oraz densytometrycznych. Aby zapewnić pełen komfort, pracownie zostały wyposażone w wygodne przebieralnie, przestronną poczekalnię oraz sprawnie działającą recepcję.

Zapraszamy na www.pcdo.pl

 

 

014

 

4strategy consulting

Naszym głównym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw w kluczowych obszarach ich działalności. Misja ta realizowana jest poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań z dziedziny controllingu, finansów i zarządzania. Specjalizujemy się w szeroko pojętym doradztwie controllingowym.
Oferujemy naszym klientom:
- przygotowanie kokpitów menedżerskich
- pomoc w optymalizacji kosztów
- opracowanie strategii biznesowej
- outsourcing controllingu i księgowości

Zapraszamy do współpracy www.4strategy.pl

 

 

015

 

TnT Label- automatyczna identyfikacja produktów

TnT Label oferuje szeroką gamę doskonałej klasy artykułów w zakresie identyfikacji produktów m. in. kolorowe etykiety samoprzylepne, przywieszki bezklejowe, etykiety shrink sleeve, IML, RFID i wiele innych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, staramy się dostarczać Klientom rozwiązania optymalne dla ich potrzeb. Jako profesjonalna firma oferujemy materiały do produkcji etykiet wykonane z najlepszych surowców, a jakość naszych usług stoi na najwyższym europejskim poziomie. Produkcja etykiet to bardzo złożony proces obejmujący szereg działań: od starannego doboru odpowiednich surowców, po uzyskanie produktu finalnego o odpowiednich właściwościach. Przywiązujemy ogromną wagę do standardów jakości wykorzystywanych w procesie produkcji oraz dostarczanych usług. Czynimy to w trosce o zadowolenie Klientów, których zaufanie pozwoliło nam osiągnąć naszą obecną, stabilną pozycję na krajowym i zagranicznym rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem firmy na:www.tnt-label.eu

 

nagroda

ue